Czy warto stawiać na produkty Kubota?

Corporation Kubota to japońska firma z Osaki, której produkty znane są na całym świecie. Specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych i budowlanych oraz silników. Uznanie zyskała za wysoką jakość produktów oraz innowacyjne rozwiązania.

Dla kogo maszyny Kubota?

Kubota podbiła serca rolników przede wszystkim minimaszynami dla małych i średnich gospodarstw rolnych. Dzięki dodatkowemu osprzętowi można przy ich pomocy wykonać wszystkie prace polowe. Niewielkie gabaryty i duża zwrotność miniciągników szczególnie cenione są przez ogrodników i sadowników. Kubota posiada w swojej ofercie także maszyny dla dużych gospodarstw rolnych.

Drugą branżą, dla której Kubota produkuje maszyny, jest budownictwo. Różnego rodzaju koparki, ładowarki i wodzidła stosowane są powszechnie na budowach. W wersji mini doskonale sprawdzają się przy różnego rodzaju pracach komunalnych oraz na obiektach sportowych.

Maszyny Kubota charakteryzują się łatwą obsługą i komfortem dla operatora. Kabina zaplanowana jest zgodnie z zasadami ergonomii, a w zależności od modelu może być ogrzewana. Maszyny wyposażone są w niezawodne silniki Kubota.

Jakie silniki produkuje Kubota?

Silniki to zdecydowanie produkt flagowy Kubota. Firma produkuje silniki spalinowe, benzynowe, ale także zasilane LPG lub gazem ziemnym.

Naprawa silników Kubota mogą być chłodzone cieczą lub powietrzem, ich moc wynosi od 3 KM do 86,4 KM. Swoją popularność zawdzięczają:

  • bezawaryjności,
  • niskiemu spalaniu,
  • niskim kosztom eksploatacji,
  • powszechnie dostępnym częściom.

Konstrukcja silnika jest tak opracowana, że w razie awarii dostęp do jego wnętrza jest bardzo łatwy i można bez problemu dokonać naprawy.

Dlaczego Kubota?

Odpowiadając na potrzeby rynku Kubota produkuje silniki nie tylko ekonomiczne, ale także ekologiczne, które zmniejszają wydzielanie gazów cieplarnianych do atmosfery. Jednostki są stale unowocześniane, a wykorzystywanie produktów najwyższej jakości sprawia, że silniki Kubota należą do najbardziej niezawodnych.

Kubota stale poszerza swoją ofertę o nowe jednostki np. do minisamochodów i napędów marynistycznych.