tel. +48 22 332 75 00

 

 

Biznesowe Centrum Ursynowa, a w nim Hotel Poleczki Warsaw Airport, oddalony ok. 3,9 km od lotniska Okęcie im. F. Chopina. Dogodny dojazd do Centrum Warszawy i bliskość lotniska sprawiają, iż naszymi Gośćmi są zarówno biznesmeni z kraju i zagranicy, jak również rodziny z dziećmi.

Gościnność i obsługa klienta są naszą pasją, a kameralny charakter hotelu pozwala nawiązać bezpośrednie relacje z Gośćmi, byśmy mogli spełnić Państwa indywidualne oczekiwania.

Posiadamy pokoje w trzech standardach, w tym pokoje dla Gości z niepełnosprawnością ruchową, trzy klimatyzowane sale konferencyjne oraz salę konferencyjno-bankietową o pow. 260 m2  restaurację oraz dozorowany parking (70 miejsc). Aby Goście mogli poczuć się jak w domu, przygotowaliśmy pokoje z aneksami kuchennymi. Cały obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Restauracja Poleczka zaprasza Gości do skosztowania dań kuchni międzynarodowej i polskiej. Wystrój sali nawiązuje do warszawskiej Starówki. Kuszące aromaty naszych potraw zaspokoją walory smakowe każdego podniebienia. Zapraszamy w tygodniu i w weekendy na pyszne śniadania, lunch konferencyjny oraz klimatyczne kolacje. Z przyjemnością zorganizujemy każde przyjęcie okolicznościowe, wesele, chrzciny lub bankiet służąc radą, pomocą i wsparciem.

Best Western Hotel Poleczki Warszawa

Hotel Poleczki Warszawa

[popupwfancybox id="2"]